KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14255606
nr 1425 5606
Ola Ã…strand
(f. 1959), Sverige
Grafiskt blad, "Om jag visste vägen skulle vi gå hem". Signerad, numrerad 9/295. Bildmått: 25x35cm, yttermått inklusive ram: 43x51cm
Ola Åstrand, svensk konstnär född 1959 i Helsingborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:20:20
250 kr